advertise

درباره ما

درباره ما

شرکت ماکان شرق ایرانیان تاسیس گردید که با تیمی مجرب و آموزش دیده به کمک شهرداریها و پیمانکاران در حوزه راهسازی و معادن در جهت تعمیرات ماشین آلات راهسازی و تامین قطعات یدکی اصل و همچنین مشاوره در جهت خرید ماشین آلات راهسازی همکاری نماید.

کارشناسان با تجربه این شرکت با ۲۰ سال تجربه در کار با کمپانیهای اروپایی در بخش کم کردن هزینه های تعمیرات و تامین قطعات یدکی اصل و مشاوره در جهت کاهش هزینه های خرید ماشین آلات در کنار مشتریان محترم می باشد و امیدوار است با خدمات ارائه شده به مالکین محترم ماشین آلات سعی در پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده صاحبان صنعت راهسازی اقدام نماییم و در این شرایط سخت کنونی کشور عزیزمان بتوانیم از این گذرگاه سخت عبور کنیم.

این شرکت با تیمی ماهر در زمینه های تعمیر موتور، هیدرولیک، الکترونیک و برق ماشین آلات راهسازی و همچنین اورهال کردن کلیه ماشین آلات راهسازی فرسوده طبق استانداردهای کارخانجات سازنده ماشین آلات اقدام نماید.
در خاتمه از تمامی عزیزان این صنعت در کشورمان درخواست می نمایم که با گروهی و همراهی در کنار هم سطح کیفی اجرای پروژه های راهسازی و معدنی را بالا ببریم و از نظر اقتصادی نیز با کاهش هزینه سعی در پیشبرد اهداف بلند مدت گام برداریم.

اورهال فینیشر هپکو مدل HPF ۱۷۶ توسط مهندسین و متخصصین شرکت راهسازی و ماشین آلات ماکان شرق ایرانیان (راه ما)

اورهال فینیشر هپکو مدل HPF ۱۷۶ توسط مهندسین و متخصصین شرکت راهسازی و ماشین آلات ماکان شرق ایرانیان (راه ما)

فعالیت های شرکت ماکان شرق ایرانیان

خدمات گروه ویرتگن (WIRTGEN) به صورت تخصصی شامل

خدمات گروه ویرتگن به صورت تخصصی
ارائه کلیه خدمات فنی از قبیل:
مکانیک ، هیدرولیک ، الکترونیک ، آهنگری و تامین قطعات ماشین آلات راهسازی :
آسفالت تراش ویرتگن (WIRTGEN)
فینیشر فوگل (VOGELE)
غلطک های هام (HAMM)
کارشناسی و مشاوره خرید و فروش هر نوع ماشین آلات راهسازی ، معدنی و صنعتی نو و دسته دوم
اخذ قرارداد با کلیه ارگانها ، شهرداری ها و شرکت ها جهت هرگونه خدمات فنی ، تعمیر و نگهداری ماشین آلات راهسازی.

اورهال فینیشر هپکو HPF ۱۷۶

اورهال فینیشر هپکو HPF ۱۷۶

شرکت راهسازی و ماشین الات ماکان شرق ایرانیان با توجه به شرایط موجود ، با تیم مهندسین،کارشناسان و تکنسین ها و استادکاران فنی و اجرایی کاملا حرفه ای و مجرب و صنعتگران باتجربه ، توانایی تعمیر و ساخت کلیه قسمت ها ، ادوات و متعلقات ماشین آلات را دارا می‌باشد و امروزه میتوانید با تولید و صنعتگران خارجی نیز رقابت کند.
لازم به ذکر است ادوات فینیشر هپکو۱۷۶ توسط متخصصین شرکت ماکان شرق ایرانیان
(راه ما) با تجهیزات کاملا استاندارد بازسازی و ساخته شده و به مرحله کار و اجراء رسانده است.
اینک تیم با سابقه ، کارآمد و دوره دیده ، توانایی تعمیرات و ساخت کلیه قسمت از قبیل مکانیک، هیدرولیک،الکترونیک و اهنگری ماشین آلات راهسازی ، معدنی و صنعتی اللخصوص ماشین آلات گروه ویرتگن را دارا میباشد و آمادگی خود را جهت ارائه هر نوع خدمات فنی اعلام می‌دارد.
هدف ما جلب رضایت شماست
شرکت (راه ما) همراه با شما